این روزها تنوع کاغذ دیواری آنقدر زیاد شده است که زمانی که برای انتخاب کاغذ دیواری می روید ممکن است سردرگم شوید. این روزها کاغذ دیواری محبوب ترین و پرطرفدارترین فاکتور در دکوراسیون منزل است. و در همه مکان های خانه می توان از آن استفاده کرد. از جمله این مکان ها اتاق خواب است، انتخاب یک کاغذ دیواری  اتاق خواب مناسب برای اتاق خواب زیبایی آن را چشمگیرتر میکند.

کاغذ دیواری اتاق خواب

 همان طور که می دانید اتاق خواب ها به عنوان خصوصی ترین قسمت خانه هستند و فضای بسیار مهمی برای افراد خانه به حساب می آیند و نحوه چیدمان داخلی اتاق خواب باید طوری باشد که هم کاربرد اتاق خواب را داشته باشد و هم نیازهای شما را برطرف کند و به زیبایی خانه بیافزاید و در نهایت فضای خوابی که برای شما فراهم می شود علاوه بر ایجاد حس آرامش و استراحت برای شما زیبایی خانه را هم به همراه داشته باشد.

کاغذ دیواری اتاق خواب

 در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب باید به نکات مختلفی از جمله رنگ مناسب برای کاغذ دیواری توجه کنید. بهتر است رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب تند و درخشان نباشد و مزاحمتی برای استراحت و آرامش شما نداشته باشد. استفاده از رنگ های گرم و صمیمی مثل نارنجی، طلایی، قرمز آجری و رنگ های این چنینی می ‌تواند فضای گرم و جذابی را برای شما فراهم کند. ولی در عین حال استفاده از رنگ ‌های سردی مثل رنگ سبز و زرد هم می تواند گزینه خوبی باشد و انتخاب رنگ کاغذ دیواری اتاق امری کاملا سلیقه ای است.

کاغذ دیواری اتاق خواب

 بهتر است در انتخاب مدل و طرح مناسب کاغذ دیواری برای اتاق خواب دقت زیادی به خرج دهید. و سبک و تم دکوراسیون را هم مد نظر قرار دهید. و اگر می خواهید فضای اتاق خواب شما آرامش بخش باشد بهتر است طرح های ملایم تر انتخاب کنید و طرح های ساده برای قسمت اتاق خواب گزینه مناسب تری است.

کاغذ دیواری اتاق خواب

 در بین طرح های مختلف کاغذ دیواری بعضی از آن ها طوری هستند که شما می توانید برای بزرگتر جلوه دادن فضا، یا بلندتر نشان دادن سقف و همچنین پوشاندن نواقص اتاق استفاده کنید.

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب مدرن

کاغذ دیواری های مدرن به علت نقش ها و نگارهای شادی که در طراحی آن ها به کار می رود طرفداران زیادی دارد و در طراحی آن ها سعی می شود از طرح های جدید و خلوت توام با زیبایی محصور کننده ای استفاده شود.

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری کلاسیک

سبک کلاسیک که قدمت زیادی در بین سایر سبک ها دارد متشکل از خطوط و نقش های منحنی به همراه تقارن می باشد و با توجه به مدل های کاغذ دیواری کلاسیک متوجه احساس آرامشی که در انواع مدل های آن موج می زند خواهید شد. در کاغذ دیواری های کلاسیک عموما از رنگ های خنثی مانند خاکستری، بژ، کرم و طوسی استفاده می شود.

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری برجسته اتاق خواب

کاغذ دیواری برجسته جزو جدید ترین مدل های کاغذ دیواری ها هستند که زیبایی بی نظیری دارند و تنوع آن ها بسیار بالاست و می توان گفت که از پرفروش ترین محصولات کاغذ دیواری ها هستند. مهمترین ویژگی کاغذ دیواری های برجسته قابل شستشو بودن آن ها می باشد. همچنین با لمس طرح و نقش و خطوط طرح های برجسته ی آن ها حس بسیار خوبی به شما منتقل می شود.

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری تصویری اتاق خواب

اخیرا با نمونه های جدیدی از کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی مدرن همراه هستیم که به آن ها کاغذ دیواری تصویری می گویند. علت محبوبیت این نوع کاغذ دیواری در بین مخاطبان پیاده سازی سلیقه ی شخصی و عکس های خاص در این نمونه هاست زیرا بر اساس سلیقه مشتری طراحی و چاپ آن ها انجام می شود و در ابعاد دلخواه شما تولید خواهد شد.