کرم بهترین جایگزین برای سفید است. استفاده از دکوراسیون رنگ کرم امکان استفاده یکپارچه از رنگ های دیگر را در کنار این رنگ در برای شما فراهم می کند. این رنگ فضای شما را دلپذیر می کند زیرا فاقد درخشندگی سفید است و با همه رنگ ها به جز زرد هماهنگی دارد.

 

دکوراسیون رنگ کرم در پذیرایی

اتاق نشیمن یکی از فضاهای عمومی خانه است و به عنوان محل نشیمن برای مهمانان شما عمل می کند. بنابراین، رنگ ها و تن های موجود در این مکان باید نشان دهنده گرمی و مهمان نوازی شما باشد. به عنوان رنگ دیوار بسیار مناسب است زیرا فضای شما را گرم و زیبا می کند و در عین حال رنگ سفید را از بین می برد. در فضای داخلی اتاق نشیمن شما می توانید از کرم ها در پس زمینه یا دکوراسیون و مبلمان خود استفاده کنید. این رنگ با رنگ هایی همچون آبی، سبز، بفنش و خاکستری برای ایجاد یک هارمونی منحصر به فرد گزینه مناسبی می باشد پس از آنها استفاده کنید و از زیبایی آنها در فضای داخلی نشیمن لذت ببرید. استفاده از مبل ها یا پرده هایی که ترکیبی از رنگ های سبز و خاکستری یا کرم و آبی هستند بسیار توصیه می شود.

دکوراسیون رنگ کرم

استفاده از رنگ کرم و ترکیب آن با رنگ های دیگر یکی از رایج ترین ترکیب رنگ ها در فضاهای نشیمن است. استفاده از کرم و قهوه ای در فضای نشیمن از این قبیل ست ها هستند. ترکیب رنگ ایده آل برای اتاق نشیمن، ترکیب رنگ کرم با آبی فیروزه ای است.

 

دکوراسیون رنگ کرم در اتاق خواب

با استفاده از رنگ کرم در اتاق خواب می تواند راحتی را برای شما ایجاد کند. این رنگ روشن اتاق خواب را راحت‌تر می‌کند و به شما کمک می‌کند رنگ فضای داخلی را راحت‌تر انتخاب کنید. زیرا با هر رنگی به جز زرد ست می شود. ترکیب کرم و بنفش بهترین انتخاب برای استفاده در دکوراسیون اتاق خواب است; زیرا دو رنگ ترکیبی زیبا و گیرا ایجاد می کنند و آرامش بخش هستند. اگر رنگ کرم را به عنوان رنگ دیوار اتاق خواب انتخاب کردید، می توانید از ملحفه و بالش بنفش استفاده کنید. همچنین استفاده از کمد و آباژور کرم یا پاتختی کرم رنگ توصیه می شود.

دکوراسیون رنگ کرم

استفاده از کرم در اتاق خواب یک مجموعه ارزان قیمت و بادوام است. به این دلیل که روتختی معمولاً کرم است و نیازی به تعویض ندارد. فقط روتختی و پرده ها را همرنگ انتخاب کنید.

 

دکوراسیون رنگ کرم در آشپزخانه

رنگ کرم رنگی خنثی و ملایم است که به راحتی با رنگ های دیگر ترکیب می شود. بنابراین برای فضای آشپزخانه بسیار مناسب است. هیچ رنگی جز رنگ های روشن برای دکوراسیون آشپزخانه وجود ندارد. آشپزخانه باید سخاوتمندانه باشد و هرگز نباید برای خانم خانه تکرار شود، زیرا بیشتر خانم ها وقت خود را در آشپزخانه می گذرانند. همچنین می توانید از رنگ های روشن مانند رنگ کرم در دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید تا تمیزی فضا را افزایش دهید. می توانید رنگ کرم را در کمد یا کاشی های آشپزخانه استفاده کنید و مطمئن شوید که فضای آشپزخانه شما زیبا و دنج است.

دکوراسیون رنگ کرم

برای ایجاد نورپردازی مناسب در آشپزخانه می توانید از کابینت های کرم رنگ برای فضای آشپزخانه استفاده کنید. در مرحله بعد از وسایل برقی سفید و سرامیک کرم برای کف استفاده کنید. تا فضا کاملا تمیز و براق شود.

 

رنگ کرم با رنگ یشمی

اگر قصد دارید اتاق نشیمن خود را تزئین کنید، آن را کاملاً نجیب و سلطنتی کنید. استفاده از این مجموعه می تواند بسیار مفید باشد.

دکوراسیون رنگ کرم

رنگ کرم در کنار رنگ آبی

یکی از زیباترین ترکیبات رنگ فیروزه ای و کرم است. دلیل این امر این است که فیروزه به راحتی با رنگ های بی تفاوتی مانند کرم ترکیب می شود. برای فضای نشیمن می توانید پرده های فیروزه ای آبی با مبل های کرم را انتخاب کنید.

دکوراسیون رنگ کرم

کرم و رنگ زرشکی

یکی دیگر از ست های لوکس محبوب در اتاق مستر، ترکیب رنگ زرشکی و کرم است. این ترکیب به شما احساس پادشاه بودن می دهد.

دکوراسیون رنگ کرم

ترکیب کرم و رنگ قهوه ای

ست کرم قهوه ای به دلیل زیبایی و وحدت زیاد این دو رنگ جایگاه خود را در دکوراسیون از دست نداده است. این ترکیب رنگ برای نشان دادن زیبایی طبیعی چوب در نظر گرفته شده است.

دکوراسیون رنگ کرم

سخن آخر

 

ما در این مقاله سعی داشتیم شما را با تاثیر رنگ کرم در دکوراسیون منزلتان آشنا سازیم. امیدواریم مطالب جمع آوری شده در این مقاله برایتان مفید واقع گردیده باشد.