همانطور که از نام میز جلوی مبل پیداست، باید میزی را با توجه به طرح و مدل مبلمان، چیدمان داخلی، دکوراسیون و سبک کلی انتخاب کنید. علاوه بر توجه به هارمونی میز جلوی مبل و مبلمان، می توانید با توجه به نوع کار با توجه به نیاز خود انتخاب دقیق تری داشته باشید. با پیشرفت صنعت مبلمان و اثاثیه یا لوازم امروزی، می توانید طرح های منحصر به فرد بی شماری را در مدل های میز مبل جلویی زیبا و همه کاره بیابید. میز جلوی مبل را می توان به مدل های چوبی، کلاسیک، سلطنتی و استیل تقسیم کرد. در ادامه می خواهیم شما را با میز جلو مبلی آینه ای آشنا کنیم با ما همراه شوید.

میز جلو مبلی آینه ای

مدل میز جلو مبلی آینه ای چه گونه است؟

یکی دیگر از انواع میز، میز جلو مبلی آینه ای است. شیشه میز کاملا آینه ای است. این نوع میز اغلب در خانه های لوکس دیده می شود. اگر بیشتر به فضاهای ساده و اسپرت علاقه دارید جلو مبلی آینه ای برای شما مناسب نیستند اما با کمی سلیقه ترکیب زیبایی را با دکوراسیون مدرن می سازند و زیبایی آنها را نمی توان انکار کرد. در واقع شما با خرید این میز یک آینه به آینه های منزل خود اضافه می کنید.

میز جلو مبلی آینه ای

انعکاس زیبا روی میز آینه ای

شاید یک میز به این سبک در مقابل مبل عجیب و دور از ذهن باشد. چرا که از سال 1990 استفاده از رنگ های خنثی و ساده، خطوط مستقیم با اشکال هندسی یکدست به عنوان یک سبک مدرن تعریف شد که به سرعت رایج شد. در این سبک واقعاً جایی برای اجسام براق وجود نداشت. اما مانند هر چیز دیگری، جامعه مد و طراحی یک روند جدید با سبک هایی مانند سبک قدیمی، سبک یکپارچه سازی با سیستم عامل در طراحی داخلی، آرت دکو یا حتی سبک هالیوود را دوباره کشف کردند. امروزه تزیینات آینه ای را می توان بار دیگر در خانه های سراسر جهان یافت. آنها با انعکاس نور در اطراف خود، فضای اتاق را زنده می کنند و آن را زیباتر و جذاب می کنند. همچنین از نظر بصری وسعت خانه را افزایش می دهند.

میز جلو مبلی آینه ای

میز وسط یک آینه زیباست

شما به راحتی جذب این میز مبل وسط در فروشگاه های مبلمان و لوازم منزل خواهید شد. اما آوردن آن و قرار دادن آن به عنوان میز در اتاق نشیمن خانواده موضوعی کاملاً متفاوت است. برعکس باید به خوبی با سبک خانه شما همخوانی داشته باشند، اگر میزهای شیشه ای را در دکوراسیون اتاق نشیمن خود قرار می دهید، بهتر است در قسمت های دیگر اتاق خود از شیشه یا نقره براق استفاده کنید. تکرار چیزهای زیبا طراحی شما را ظریف و زیباتر می کند که آن را مدرن و مناسب برای زندگی مدرن می کند. به عنوان مثال می توانید علاوه بر میز آینه کاری شده، یک آینه کوچک نیز بالای شومینه قرار دهید و یا با آینه های کوچک چارچوب شومینه را تزئین کنید تا فضای خود را زیباتر کنید.

میز جلو مبلی آینه ای

میز جلو مبلی آینه ای میزی فراتر از میزهای معمولی

صیقللی و براقیت تنها ویژگی های میز آینه اتاق نشیمن نیست که می توانید آن را مطابق با سبک خانه خود سفارشی کنید. برای مثال می توانید یک میز جلو مبلی آینه ای در وسط مبل با اشکال هندسی درست کنید. میزهای جلومبلی که در اشکال هندسی مربع یا مستطیل طراحی شده اند. با ظاهر همه کاره و زیبای خود توجه افراد را به خود جلب می کنند. از هر طرف انعکاس نور اطراف خود ظاهری خیره کننده و زیبا ایجاد می کنند. اگر میز آینه عسلی آن چیزی نیست که به دنبال آن هستید، می توانید آن را با یک میز نقره ای بدون آینه جایگزین کنید تا درخشندگی به فضا ببخشید.

میز جلو مبلی آینه ای

سخن آخر

 

انتخاب میز جلو مبلی آینه ای با تنوع موجود کار سختی نیست و می توانید بر اساس نیاز خود انتخاب مناسبی داشته باشید. اگر نیازی به جابجایی میزهای خود ندارید، می توانید از میزهای سنگین استفاده کنید. اگر هزینه میز از نظر اقتصادی برایتان مهم است، می توانید از شیشه و آینه استفاده کنید.