امروز قصد داریم در این مقاله از ایده چین به شما بگوییم که یک مبل مناسب برای کافه باید دارای چه ویژگی هایی باشد و باید به چه نکاتی توجه کنید. چیزی که باعث میشود یک کافه دنج و دلنشین به چشم بیاید زیبایی آن است. مبلمان چیزهای زیادی در مورد نحوه اداره یک کافه، نحوه آداب و معاشرت و غیره به شما می گوید.

فضاهایی با اندازه های مختلف می توانند باعث سردرگمی در انتخاب مبلمان داخلی مناسب شوند. می دانیم که انتخاب میز و مبلمان برای راه اندازی کسب و کارتان می تواند سردردی برای شما ایجاد کند که حتی قهوه و کروسان هم نمی توانند آن را برطرف سازند.

مبل مناسب برای کافه
از یک مشتری که با لپ‌تاپ کار می‌کند یا در حال خواندن یک رمان است تا گروهی از دوستان که به دنبال مکانی برای ملاقات هستند، کافی‌شاپ‌ها اکنون مقصدی محبوب برای طیف وسیعی از مشتریان هستند. این به سادگی مستلزم این است که فضای داخلی کافی شاپ شما توانایی جذب مهمانان شما، افزایش راحتی و تشویق آنها را برای تبدیل شدن به مشتریان دائمی داشته باشد. از نظر تجاری و فرهنگی، کافی‌شاپ‌ها مکان‌هایی برای تعامل اجتماعی هستند که مشتریان می‌توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند، بخوانند، بنویسند، مطالعه کنند، خوش بگذرانند یا وقت بگذرانند. بنابراین دکوراسیون کافه بسیار مهم است. در ادامه مقاله ما سعی داریم شما را در انتخاب مبل مناسب کافه با بیان 4 نکته مهم راهنمایی نماییم با ما همراه شوید.

مبل مناسب برای کافه

سبک خود را انتخاب کنید و به آن پایبند باشید

برای پیدا کردن مبل مناسب برای کافه خود، اولین قدم این است که سبک خود را انتخاب کنید. فرقی نمی‌کند کافه‌ای شیک، سبک مدرن، سبک سنتی یا حتی تعادلی بین این دو می‌خواهید. در ابتدای فرآیند طراحی در مورد یک سبک تصمیم بگیرید و به آن پایبند باشید. انتخاب سبک به آسان‌تر شدن جستجوی مبلمان شما کمک می‌کند. همانطور که استفاده از مبلمان چوبی در فضای مدرن ایده خوبی نیست، به همین ترتیب، یک مبل سفید و براق با تم سنتی همخوانی ندارد.

مبل مناسب برای کافه

فضا را شلوغ نکنید‌‌

من می دانم که وسوسه انگیز است که سعی کنید به همان اندازه مبلمان مورد علاقه خود را در کافی شاپ خود قرار دهید. اما ازدحام بیش از حد در فضاهای کوچک می تواند یک احساس کلاستروفوبیک ایجاد کند که منجر به مشتریان کمتر می شود. یک راه حل خوب برای صرفه جویی در فضا استفاده از مبل های کوچک و راحت است. این مبل ها به گونه ای طراحی شده اند که بتوانید به راحتی آنها را در هر گوشه ای بچینید. همچنین می توانید آنها را با فاصله کمی از دیوارها بچینید تا دکوراسیون شما زیباتر شود. بسته به فضای خود می توانید مبل های تک نفره را اضافه یا حذف کنید و این مبل ها مناسب ترین فضا برای مشتریان شما خواهد بود.

مبل مناسب برای کافه

مبل هایی را با پارچه های مختلف امتحان کنید

فقط به این دلیل که فضای محدودی دارید، به این معنی نیست که باید انتخاب مبلمان خود را محدود کنید. اما با احتیاط ادامه دهید! ترکیب در یک فضای باز بزرگ می تواند در فضای داخلی بسته تر منفی باشد. مبل چرمی برای کافی شاپ مناسب است. آنها راحت هستند، به راحتی تمیز می شوند و هرگز از مد نمی افتند. اگر چرم را برای مبلمان خود انتخاب می کنید، چرا ترکیب کاملی را با صندلی های مخملی ایجاد نکنید؟ به همین ترتیب، صندلی های چوبی با پارچه مخملی می توانند در کافه شما عالی به نظر برسند و بهترین ترکیب با کالاهای چرمی هستند.

مبل مناسب برای کافه

اکسسوری ها

فرض کنید مبلمان کافی شاپ شما عالی به نظر می رسد. شیرینی‌هایی که می‌پزید خوشمزه هستند و قهوه آمریکایی شما به اندازه‌ای قوی است که مشتریان ساعت 8 صبح شما را سرحال نگه دارد. اما فراموش کردن اکسسوری کنار مبلمان مانند سرو کاپوچینو بدون دارچین است. اگر قفسه ای از کتاب های قدیمی را در کنار مبلمان خود قرار دهید تا برای مشتریان خود مطالب خواندنی اضافه کنید، جذابیت کافه خود را افزایش می دهید و مبلمان شما زیبا به نظر می رسد. همچنین چند کوسن زیبا و متناسب با رنگ و پارچه مبلمان خود انتخاب کنید.

مبل مناسب برای کافه

سخن آخر

 

امیدواریم این مقاله از ایده چین مبل مناسب برای کافه برای شما مفید واقع شده باشد و اکنون بتوانید با دید بازتر مبلمان خود را در کافه انتخاب کنید.