تزئین میز ناهارخوری، نشان دهنده سلیقه و ذوق درونی خانم های خانه دار است و هر چه جذاب تر باشد، حس خوشایندتری را موقع صرف غذا ایجاد می کند. نمونه های شیک و مثال زدنی از چیدمان میز ناهارخوری در دسترس است که شما نیز می توانید از آنها ایده بگیرید. میز ناهارخوری در حقیقت، گوشه ای از خانه شما است که می تواند نقطه کانونی و توجه را ایجاد کند.

با خرید میز ناهارخوری اصفهان از بهترین مرکز تولیدی به راحتی می توانید محصولاتی باکیفیت را به خانه ببرید و آن را به زیباترین شکل بچینید. شاید ایده اصلی شما برای تزئین میز ناهارخوری، قرار دادن یک گلدان پر از گل وسط میز باشد، یا اینکه از شمعدان ها استفاده کنید! البته اینها برخی از روش های متداول هستند، اما در این مطلب می خواهیم 4 تا از فوت و فن های خلاقانه برای تزئین میز ناهارخوری را به شما آموزش دهیم.

انتخاب نوع تزئینات که برای روی میز ناهارخوری و صندلی ناهارخوری استفاده می کنید، به سبک دکوراسیون داخلی خانه شما و سلیقه شخصی تان بستگی دارد. به خاطر داشته باشید که یک میز غذاخوری، محلی برای دور هم جمع شدن اعضای خانواده و غذا خوردن است، پس باید حس خوبی در همه افراد ایجاد کند. با ما همراه باشید تا شما را با 4 تا ایده خوب و جدید آشنا کنیم.

4 ایده محبوب برای تزئین میز ناهارخوری خانه شما

1- قرار دادن مجسمه های سفید براق

یکی از روش های خوب برای چیدمان زیباتر میز ناهارخوری، استفاده از مجسمه های سفید براق است. رنگ سفید باعث می شود که فضای روی میز، روشن تر و دلبازتر دیده شود و به عبارتی، لهجه میز را تغییر می دهد. ایجاد یک حس آرامش، عاملی است که موجب می شود ذائقه و اشتهای افراد، تحریک شود. بنابراین از خوردن غذا لذت می برند.

2- استفاده از شمع های رنگی و متنوع

شمع های رنگی با رایحه دلپذیر و آرامش دهنده، در طراحی و اشکال متنوع می توانند بهترین لوازم و اکسسوری برای تزئین میز ناهارخوری باشند. این شمع ها در رنگ های مختلف با توجه به سلیقه هر فرد در دسترس هستند. شما هم می توانید شمع های مخروطی یا استوانه ای صورتی، هلویی، سبز روشن خریداری کنید و روی میز ناهارخوری قرار دهید.

یک ایده محبوب برای چیدمان میز ناهارخوری، استفاده از انواع شکوفه های سفید در اطراف شمع ها است. چند شاخه گل طبیعی صورتی یا سفید نیز می تواند نمای شمع های رنگی را دو چندان زیباتر جلوه دهد.

3- استفاده از سبدهای حصیری

یکی از عناصری که چیدمان میز ناهارخوری را زیباتر نشان می دهد، استفاده از سبدهای حصیری در شکل های مختلف است. این سبدها می تواند برای قرار دادن تکه های نان، سبزی خوردنی، یا حتی برای چیدن قاشق ها و چنگال ها مورد استفاده قرار گیرد. برخی از بافت های حصیری فاقد دیواره هستند و می توانند برای زیر بشقاب ها یا شمعدان ها استفاده شوند. چیزی که اهمیت دارد این است که بافت و حصیر، یک عنصر کاربردی برای تزئین میز ناهارخوری است.

4- استفاده از دستمال سفره پارچه ای

نمی توانیم از زیبایی ها و جلوه بصری انواع دستمال سفره بر روی میز ناهارخوری چشم پوشی کنیم! دستمال سفره در طرح ها و رنگ های متنوع موجود هستند و نمای ویژه ای به میز و اتاق ناهارخوری شما می بخشند. نوع تا کردن دستمال ها هم می تواند متفاوت باشد؛ ایده های ساده و مدرن و برخی مدل های لاکچری در این مورد، جالب توجه هستند.

چرا تم رنگی برای تزئین میز ناهارخوری اهمیت دارد؟

اگر می خواهید زیباترین ایده ها را برای تزئین میز ناهارخوری خانه تان اجرا کنید، علاوه بر 4 ترفند فوق، باید حواستان به تم رنگی نیز باشد. رنگ های روشن تر، حس آرامش بیشتری را تداعی می کنند. تم صورتی، آبی روشن، کرمی روشن، ترکیب خاکستری – آبی، زرد روشن، نارنجی – کرمی، برخی از پیشنهادها در این زمینه هستند.

نکته دیگر، توجه به پارچه رومیزی از نظر طرح و رنگ است. اگر کمی سلیقه به خرج بدهید، قطعاً میز ناهارخوری زیبا برای غذا خوردن خواهید داشت. البته خرید میز و صندلی های ناهارخوری از بهترین تولیدی نیز حائز اهمیت است، چرا که باید کیفیت محصولات، تضمین شده باشد.

پیشنهاد می کنیم برای خرید میز و صندلی ناهارخوری شیک و متنوع، سری به فروشگاه اینترنتی مبلمان و دکوراسیون هومتو، مرجع تولید و فروش مبلمان منزل بزنید. از میان صدها محصول متنوع در این فروشگاه، بی تردید می توانید شیک ترین مدل های میز و صندلی ناهارخوری را خریداری نمایید. انواع صندلی های ناهارخوری مطابق با مدل میز که انتخاب کرده اید در دسترس شما است. قیمت میز ناهارخوری چوبی در این فروشگاه بسیار اقتصادی و به صرفه است.

چنانچه مایل هستید طرح خاصی از این محصولات برایتان طبق ژورنال ساخته شود، کافیست با فروشگاه اینترنتی هومتو تماس بگیرید تا ترتیب کارها برایتان داده شود.