در دنیای لوازم اتاق خواب دخترانه گاهی به برخی مدل ها می رسیم که نه تنها بسیار زیبا هستند بلکه به نوعی، خاص و منحصر به فردند. این لوازم را گاهی می توان در بین کمد دیواری اتاق خواب دخترانه پیدا کرد، گاهی در بین میز تحریر دخترانه و گاهی هم در بین دکوراسیون صورتی دخترانه و تخت خواب صورتی شان.اما به دلیل حجم و ابعاد بسیار بزرگتر تخت ها، این اشیاء لوکس بسیار زیباتر و لاکچری تر دیده خواهند شد.

دکور صورتی

چنانچه سقف اتاق خواب دخترانه بلند است و یا حتی سقف در حالت معمول قرار دارد می توان از انواع متنوع تختخواب دو طبقه فانتزی دخترانه استفاده کرد که در رنگ های ترکیبی سفید-صورتی و یا خالص صورتی وجود دارند. استفاده از این نوع تختخواب ها زیبایی و جذابیت بسیار فراوان اتاق خواب دخترانه یا بهتر است بگوییم تم صورتی اتاق خواب دخترانه را دوچندان کرده و سبب لاکچری شدن اتاق خواب صورتی خواهند شد.

نقش تور تختخواب دخترانه در دکوراسیون صورتی اتاق خواب دخترانه

اگر نیاز به عناصری کلیدی برای زیباتر کردن اتاق خواب دخترانه صورتی دارید می توانید از تور تختخواب دخترانه صورتی استفاده کنید. این تورها در طرح ها و ابعاد متنوعی تولید و عرضه می شوند شیوه نصب آنها هم بسیار ساده و راحت است به این شکل که تور را بالای تاج تختخواب به شکلی که بتوان آنرا باز و بسته کرد نصب می کنید. این تورها دقیقاً مانند تورهای سلطنتی عمل کرده و سبب لوکس شدن اتاق خواب دخترانه می شوند.

تور دکور صورتی

آنچیزی که استفاده از تور تختخواب دخترانه را بسیار زیباتر می کند وجود پنجره در اتاق خواب و ورود نور طبیعی ست. شما به هر اندازه ای که از نور مصنوعی و لامپ در اتاق استفاده کنید نمی توان زیبایی نور طبیعی را ایجاد کرد. چنانچه اتاق دارای پنجره است تا جایی که ایجاد مزاحمت در حریم خصوصی شما نکند اجازه دهید نور طبیعی وارد اتاق شده تا هم تور تختخواب دخترانه صورتی بسیار زیباتر دیده شود و هم تم صورتی اتاق خواب دخترانه به این وسیله، لاکچری تر از قبل گردد؛ به هر حال این هم نوعی زندگی زیبا و لاکچری ست.

به کار بردن رنگ صورتی در دیزاین اتاق خواب نه تنها برای کودکان و دختر خانم ها، که برای همه ی سنین با هر جنسیتی مناسب می باشد. با به کار بردن رنگ صورتی (پر رنگ یا کم رنگ) فضای اتاق متفاوت و رمانتیک به دست آورید، صورتی که به نوعی از ترکیب قرمز و سفید تشکیل شده است و ته مایه قرمز دارد، از رنگ های خنثی به حساب نمی آید و رنگی آرامش بخش بوده و خشونت و هیجان قرمز را به همراه ندارد.

صورتی دخترانه

این مطلب را نیز از دست ندهید:آلاچیق شیشه ای،مکانی دنج،آرام و زیبا برای استراحت شما

صورتی را کنار رنگ های دیگر بگذارید!!!

برای داشتن یک اتاق خواب فانتزی و آرام، که سردی و افسردگی را به همراه نیاورد، پیشنهاد استفاده رنگ صورتی در کنار رنگ های دیگر مانند طوسی، آبی، و سفید،، سبز و قرمز ایده ای عالی می باشد، البته شما نیز می توانید اگر مایل باشید با رنگ های تیره مانند مشکی نیز همراه کنید، و دیزاین ترکیبی زیبا و شیکی را به دست بیاورید.

دخترونه

شما یک هنرمند هستید و اتاق بوم نقاشی شما، در انتخاب رنگ ها باید دقت کامل کنید تا اثری متفاوت و زیبا حاصل کار شما باشد، اگر نمی خواهید در نقاشی شما به میزان بالایی رنگ صورتی به کار برود، می توانید فقط برای زیباسازی لوازم دکوری و پرده اتاق خواب و کوسن از صورتی استفاده کنید.