یکی از ایده‌های خوب میز تلویزیون دیواری با کناف امکان نورپردازی و فوق العاده زیبا است. می‌توان در طراحی این دیوارها با قرار دادن لامپ های نواری در گوشه ها به عنوان نور مخفی بهره برد.

میز تلویزیون دیواری2

در طراحی مدرن دکوراسیون دیوارپوش های سه بعدی دکوراتیو محبوبیت زیادی دارند. این نوع طرح ها می توانند جلوه خاصی به دکوراسیون اتاق دهند. و در حین سادگی زیبایی منحصر به فردی را نیز با خود به همراه دارند.

در قدیم میزهای ایستاده تلویزیون بیشتر در خانه ها رایج بود که باعث اشکال محیط می‌شدند. اما هم اکنون دیوار کناف پشت تلویزیون سبب شده است که ال سی دی ها وال ای دیها به دیوار پشتی متصل شوند .

میز تلویزیون دیواری4

این مطلب را نیز از  دست ندهید:هنر گره چینی هنر زیباتر کردن دکوراسیون مدرن یا کلاسیک شما

میز تلویزیون دیواری و استفاده از کناف

اغلب در کنار مدل کناف برای تلویزیون از سنگ آنتیک که رنگی هماهنگ با فضا دارد استفاده می شود. موضوعی که طراحی را متفاوت تر از نمونه های دیگر می‌کند ادامه کناف به سمت سقف است. این پدیده می‌تواند فضای شما را متفاوت تر کند و به آن شخصیت بدهد.

دیوار پذیرایی با دیوار کاذب کناف زیبای چشمگیری پیدا می کند. از آنجایی که تلویزیون وسیله ای است که افراد آن را تماشا می کنند. چه بهتر است که برای پشت تی وی از کناف که اجرای بسیار راحتی دارد و قیمت تمام شده کمتری دارد. استفاده شود.

برای کناف کاری دیوار پشت تلویزیون می توانید ایده های مختلفی را اجرا نموده و سبک‌های مختلفی استفاده نمایید. کناف ها قابلیت عایق شدن دارند دیوار پشت تلویزیون تلویزیون را برای همسایگان کمتر کنید.

میز تلویزیون دیواری6

امروزه در دکوراسیون خانه های مدرن تلویزیون های قدیمی و میز تلویزیون های بزرگ و ویترین دار جای خود را به ال سی دی های زیبا و میز تلویزیون های مدرن و کوچک داده‌اند. از این رو اغلب افراد تمایل دارند پشت تلویزیون خود را به زیباترین شکل ممکن تزیین و طراحی کنند. تا دکوراسیون داخلی منزل آنها شیک و خاص تر از همیشه به نظر برسد.

این مطلب را نیز از دست ندهید:مبلمان گره چینی،مبلمان سنتی فراموش شده و شاهانه ایرانی

ایده های بیشتر برای طراحی

از جمله از راه‌های طراحی دیوار پشت تلویزیون برای جذاب تر شدن دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشیمن استفاده از انواع طرح های کناف برای دیوار پشت تلویزیون است. برای تزیین دکور پشت ال سی دی از ام دی اف کناف سنگ های آنتیک کاغذ دیواری و نورپردازی های مدرن استفاده می کنند. که بی نهایت زیبا و چشمگیر می‌شود. کناف پشت تلویزیون معمولاً به رنگ سفید شیری کرم یا نسکافه ای است در صورتی که خانه شما بیشتر به سبک کلاسیک گرایش دارد. می‌توانید کناف های قهوه‌ای چوبی رنگ را هم انتخاب کنید.

میز تلویزیون دیواری5

مدل کناف پشت تلویزیون ساده و طراحی مربع و مستطیل شکل بدون هیچ نورپردازی خلاصه می‌شود. و اگر به مدلهای ساده کناف علاقه دارید و در عین حال می‌خواهید فضای محیط را کمی متفاوت تر کنید. می‌توانید از چوب های تزئینی سنگ آنتیک در کنار بهره ببرید. تا فضای اطراف تی وی را چشمگیر کنید.

علاوه بر سنگ آنتیک چوب می توانید در کنار طراحی کناف پشت تلویزیون جدید از کاغذ دیواری با طرح ها و رنگ های مختلف و آجر در سایزها و مدلهای شیک استفاده کنید.

بهره گیری از نور مخفی در طراحی میز تلویزیون روی دیوار می تواند با ایده های خلاقانه همراه باشد. به غیر از گزینه های طبیعی که در ایده قبل معرفی کردیم دیوارپوش با جلوه مصنوعی نیز در کنار کناف پشت تلویزیون قابل استفاده است.

کاغذ دیواری دیوارپوش فومی و pvc با طرح‌های مثل آجر و سه بعدی برخی از این دیوارپوش ها هستند .که نمونه سه بعدی آن نیز وجود دارد.

میز تلویزیون دیواری7

این مطلب را نیز از دست ندهید:انواع نمای ساختمان،زیبایی بیرونی ساختمان شما معرف ذوق شماست

حرف آخر

هیچ کس پس از داشتن منزلی مدرن و شیک احساس ناراحتی نمی کند. داشتن منزل لوکس با میز تلویزیون شیک و لوکس باعث می شود افراد خانه و تمامی اشخاصی که در آن رفت و آمد دارند احساس آرامش و نشاط کنند. و خانه شما تبدیل به یک فضای رویای  شود.