چگونه می توان با حضور عنصر فلز، فنگ شویی را به منزل خود منتقل کنیم؟

توصیه ما این است که هر یک از پنج عنصر فنگ شویی را در منزل خود به شیوه ای ظریف و با دقت و زیبایی مورد استفاده قرار دهید که با دکوراسیون شما مناسب است. علاوه بر فلز، عناصر دیگر شامل آب، چوب، آتش، و خاک است. و هر یک از این عناصر رابطه رقابتی باهم ندارند بلکه  بیشتر مکمل یکدیگر هستند.

تاثیرات در فنگ شویی

1-نگاهی به پیشنهادهای مختلف از اقلام دکوراسیون محبوب و محصولات فنگ شویی که به بهترین شکل بیان انرژی فلز است می اندازیم. بسیاری از این موارد امروزه در هر خانه مدرن وجود دارد و احساس خوبی را نیز منتقل می کند. به عنوان یک عنصر متعادل فلزی فنگ شویی در هر فضای احساس آرامش، وضوح و صلح را به ارمغان می آورد.

فلز در فنگ شویی

2- در فنگ شویی، رنگ یکی از ساده ترین روش هایی است که تغییر انرژی مورد نیاز برای انرژی خانه یا دفترکار شما را به ارمغان می آورد. رنگ عناصر فلزی فنگ شویی سفید و خاکستری، و همچنین رنگ هایی مانند برنز و طلا است. یک دیوار غربی یا شمال غربی را در یک رنگ خاکستری یا سفید گرم کنید.

فلز در فنگ شویی

ابن مطلب را نیز از دست ندهید: آتش سوزی در خانه و راه های پیشگیری از آن

 

رنگ های خاصی برای قاب و فریم های فلزی عکس هایتان انتخاب کنید؛ به عنوان یک راه آسان برای آوردن عنصر فلزی به خانه یا دفتر خود بهترین و ساده ترین گزینه است. برای تقویت انرژی عنصر فلزی در ناحیه خانه خود، چندین فریم را در یک رنگ یا همان رنگ فلزی بکار ببرید.

 

4- دکوری های دیواری فلزی می تواند حضور تاثیر گذاری از المان های فلزی را در خانه شما به وجود آورد، فقط مطمئن شوید که آن را در منطقه غربی و یا شمال غربی اتاق قرار دهید.

 

5- شما می توانید انرژی فلزی را به یک اتاق بدون جسم فلزی منتقل کنید. یکی از ساده ترین راه ها برای انجام این کار از طریق اکسسوی دکوری زیبا است. شما می توانید بالش، فرش و یا پرده ها را در رنگ های عنصر فلزی برای ایجاد فنگ شویی خوب در منزل خود داشته باشید. توصیه ما پارچه های طبیعی نظیر ابریشم، مخمل یا پنبه است

فلز در فنگ شویی

6- یک فنگ شویی خوب در هر فضایی بستگی به کیفیت نور محیط دارد. در بعضی موارد ممکن است به معنای اضافه کردن لوازم روشنایی و لامپهای اضافی باشد. هنگامی که شما به دنبال وسایل روشنایی خوب برای ایجاد یک خانه زیبا هستید، به این نکته فکر کنید چگونه می توانید فلزات، رنگ های فلزی و اشکال هندسی را ترکیب کنید.

 

7- اگر احساس خوبی از تصاویر بودا در منزلتان دارید، می توانید مجسمه بودا یا پانل دیواری را در رنگ های فلزی انتخاب کنید. بودا، می تواند این انرژی مثبت را به خانه شما بیاورد.

فلز در فنگ شویی

تاثیر عنصر فلز بر کیفیت زندگی از نظر فنگ شویی

 

کیفیت بکارگیر ی از رنگ ها و نمادین عنصر فلز در منزل و محل کار  باعث موفقیت بیشتر شما در کارتان میشود، بنابراین مطمئن شوید که آنرا در دفتر یا محیط کارتان به کار برده اید.

 

شکل نمادین فلز دایره میباشد، شکلی فشرده که  در آن خطوط هیچگاه پایان نمی یابد. دایره دارای ویژگی های بهشتی مخصوصا خورشید تمام عیار است که در فنگ شویی به عنوان پدر جهان درنظر گرفته میشود. درچین دایره ها و مربع ها اغلب با یکدیگر استفاده میشوند تا ارتباط نمادین یین/یانگ مادر(عنصرزمینی مربع یین) و پدر(عنصرآسمانی فلز یانگ) رانشان دهند. این نمادگرایی نمادین در هر چیزی ازمعماری تا طراحی سکه های فلزی به کاربرده میشود .

فلز در فنگ شویی

به شما کمک میکند تا ساختار و مرزها را در زندگی خود ایجاد کنید و وقتی که چیزهای اطرافتان به نظر خارج از کنترل می رسند آرام باقی بمانید.