کسی نیست این روزها که کیفیت سرویس مبل ترک را نداند. این روزها سرویس مبل ترک حتی در بازارهای کشورهایی مثل انگلیس،فرانسه،ایتالیا و آمریکای شمالی جای خود را باز کرده است.

از آنجایی که ایران و ترکیه دوست و همسایه هستند دسترسی ما به این محصول خوب است و برند های مبل ترک نمایندگی هایی در ایران دارند. در این مقاله می خواهیم ۴ برند مبل ترک را به شما معرفی کنیم.

مبل ترک

این مطلب را نیز از دست ندهید:تابلو فرش را در سایز مناسب بخرید

سرویس مبل ترک چند بخشی

مبل های چند بخشی شامل مبلمان ال شکل ، یو شکل و نیم دایره می شوند. هم میتوانند طراحی مدرن و رسمی داشته باشند و هم می توانند یک مدل کلاسیک مثل چستر فیلد را پوشش دهند. این مبل ها شامل برند های زیرند:

  • مبل ال انزا هوم
  • مبل ال استقبال
  • مبل ال بلونا
  • مبل ال مدالایف
  • مبل چستر فیلد ترک

مبل چستر فیلد یک مبل کلاسیک محسوب می شود و چون طرح چشمگیری دارد. به راحتی در میان انواع مبلمان قابل شناسایی است. از ویژگی های مبل چستر فیلد میتوان برابر بودن ارتفاع پشتی مبل با دسته های آن و همچینین وجود لمسه کوبی یا فرورفتگی دکمه ای در دوخت است.

مبل ترک

مبل های تخت خواب شو

مبل و کاناپه تخت خواب شو یکی از نیاز های خانه های نقلی این دوره و زمانه است. این مبل ها هم در مدل مدرن و هم در مدل کلاسیک با روکش های مخملی،چرم و کتان طراحی و ذر بازار عرضه می شوند.

این مطلب را نیز از دست ندهید:پرده ها و راه حل های خلاقانه ما برای تمیز کردنشان

مبل ترک برند یاتاش

نمایندگی برند انزا هوم و ناتاش در ایران وجود دارند و در اینستاگرام هم فعالیت می کنند.

مبل ترک

برند های دیگر  در ایران

مبلمان استقبال و بلونا نیز در ابران موجودند. و هم سایت و هم آدرس نمایندگی دارند. همچنین مبلمان مدالایف در ایران نمایندگی دارد و شما از سایت نمایندگی مدالایف میتوانید آدرس فروشگاه را داشته باشید و مبل دلخواه خودتان را انتخاب کنید.

مبل ترک

حرف آخر

در این مقاله از ایده چین می خواستیم شما را با برند های محبوب مبل ترک آشنا کنیم و هر چند سهم کوچک اما موثر در راستای راهنمایی شما در انتخاب مبل ترک داشته باشیم. اما مهمترین اصل در انتخاب مبل و چیدمان فارغ از برند، دلنشین بودن و دلخواه بودن آن از نظر شماست . تا شما هستید نه نظر فروشنده و نه نظر دوستانتان اهمیتی ندارد. همه هدف دکوراسیون منزل ایجاد فضایی آرامش بخش است تا به شادی بعد از یک روز خستع کننده با خود بگویید به خانه بر میگردیم!!!