تنیسور مشهور سرنا ویلیامز به تازگی عمارت باشکوه خود در بورلی هیلز – کالیفرنیا را به قیمت ۷٫۵ میلیون دلار برای فروش گذاشت . و این فرصت را برای هوادارانش ایجاد کرد . تا طراحی داخلی و دکوراسیون منزل سرنا ویلیامز و همسرش را تماشا کنند.

دکوراسیون منزل سرنا ویلیامز و همسرش

این تنیس باز مشهور این ملک را که در یک منطقه دروازه دار واقع شده، به گزارش پرشین وی اولین بار در سال ۲۰۱۷ به قیمت ۶ میلیون دلار خریداری کرده بود. این خانه دارای پنج اتاق خواب، پنج حمام و سرویس بهداشتی است. و صرف نظر از امکانات متعدد داخل ساختمان همچون استخر، باشگاه و … چشم اندازبسیار زیبایی به افق شهر لس آنجلس دارد.

اصلی ترین محل سکونت سرنا ویلیامز

البته مشخص نیست سرنا هر چند وقت به چند وقت در این خانه سکونت دارد. چرا که گفته می شود. او بیشتراوقات به همراه همسرش الکسیس اوهانیان که شریک تاسیس شبکه اجتماعی ردیت است. و همچنین دخترسه ساله شان اولمپیا، در خانه ۸ میلیون دلاری شان واقع در شهر ژوپیتر – ایالت فلوریدا زندگی می کنند. چرا که به دلیل هوای آفتابی این شهر، او می تواند تمرینات تنیس خود را در تمام طول سال انجام دهد.

نمای خارجی خانه بورلی هیلز سرنا ویلیامز و همسرش مثل بیشتر خانه های کالیفرنیای جنوبی استایلاسپانیایی دارد. و فضای باز خانه با داشتن یک استخر شنا، فضای مخصوص غذاخوری و همچنین چمن هایبه خوبی مراقبت شده، محیطی دلباز و دلچسب است.

طراحی داخلی خانه سرنا ویلیامز

فضای داخلی خانه نیز به گزارش پرشین وی دارای انواع سیستم های هوشمند، استایل معاصر و پلان آزاداست. دیوارها به رنگ سفید و کفپوش نیز از چوب بلوط انتخاب شده است. در آشپزخانه نیز از کانتر های مرمری استفاده شده است. و یک جزیره و شیرآلات طلایی رنگ نمای کلی آن را شکل داده است.

فضای ورودی خانه با یک گذرگاه طاق دار شروع شده است. و به یک فضای غذاخوری بزرگ می رسد که این محیط نیز دری رو به یک پاسیو دارد. که البته در آن یک لوستر بزرگ خودنمایی می کند. سرنا فضای باز خانه را نیز برای به نمایش گذاشتن انواع و اقسام مدل و جوایزی که در طول سال های ورزشی اشکی کرده، اختصاص داده است.

این مطلب را نیز از دست ندهید: تیلور سوئیفت و بررسی دکوراسیون داخلی منزل او


فرش ایرانی در دکوراسیون خانه خانم تنیسور

 

مطمئنا یکی از ویژگی های دکوری در اکثر اتاق های خانه سرنا ویلیامز و همسرش ، پهن کردن فرش ایرانی در اکثر اتاق هاست. اتاق نشیمن بزرگ خانه با راکت های تنیس دکور شده و دارای یک شومینه تزیینی چوبی، کاناپه های نرم و یک تلویزیون صفحه تخت می باشد‌. و یک فرش ایرانی دکوراسیون اتاق را کامل کرده است.

این ستاره ورزشی همچنین دو اتاق نشمین راحت تر نیز کنار آشپزخانه دارد . که در یکی از آنها یک شومینه و یک کاناپه راحتی ال بزرگ طوسی رنگ به چشم می خورد.

دکور اتاق خواب

اتاق خواب بزرگ خانه نیز دارای یک شومینه زیبا، فضای نشستن مجزا و بالکن اختصاصی است. که چشم انداز زیبایی رو به خط افق آسمان دارد. در اتاق پیانو نیز یک فرش ایرانی قرمز و کرم و یک لوستر حلقه ای شکل، اصلی ترین عناصر دکوراسیون اتاق را شکل داده اند.

سرنا ویلیامز، پروفایل املاک و مستغلات قابل توجهی دارد و صرف نظر از نقاط مختلف، او فقط چند ملک به تنهایی در فلوریدا دارد. این تنیسور مشهور همچنین در سال ۱۹۹۸ خانه ای شراکتی با خواهرش ونوس ویلیامز خریداری کرد‌ و هر دو آنها در دیزاین و طراحی خانه جدید سرنا نیز همکاری مشترک داشتند.