کیت وینسلت را که حتما میشناسید؟ بازیگر معروف فیلم تایتانیک پنت هاوس خود را چندی پیش در نیویورک برای فروش گذاشته بود. و هواداران و خبرنگاران توانستند داخل منزل کیت وینسلت را تماشا کنند.

منزل کیت وینسلت

این بازیگر ۴۵ ساله منزل خود را به قیمت ۵,۶۹ میلیون دلار برای فروش گذاشت. و در کمتر از شش ماه این خانه فروش رفت. ویژگی برجسته ای که این خانه داشت‌. این بود که سقف های بلند و چشم انداز زیبایی از نمای شهر داشت.

یک آپارتمان دوبلکس ۲۸۰ متری ، چهار اتاق خواب و سه حمام و سه سرویس بهداشتی، شلف های توکار و آشپزخانه مجهز با پلان آزاد دارد. آشپزخانه این خانه،مدرن و با طراحی مینیمال است و یک اجاق گاز متالیک ، یخچال ست اجاق گاز و کابینت های چوبی و یک جزیره دارد.

اتاق نشیمن منزل کیت وینسلت

مهمانان گرامی او، میتوانند. در اتاق نشیمن که یک شومینه و یک لوستر طلایی زیبا دارد . دور هم جمع شوند و از چشم انداز زیبای رو به شهر بهره مند گردند. همچنین از وسایل گذاسته شده روی طاقچه های دیواری دیدن کنند.

پنجره های بزرگ منزل کیت وینسلت

یکی از ویژگی های برجسته این خانه، پنجره های بزرگ در تمام اتاق خواب ها است. که به ندرت در خانه ها و آپارتمان های این شهر رایج است و به همین دلیل نور زیادی در خانه موجود است.

کف پوش

کف پوش این خانه از چوب سخت ساخته شده است. و باعث این شده که خانه مدرن تر به نظر برسد. حمام و سرویس بهداشتی سفید با لوستر شفاف و بی رنگ تزیین شده و به آپارتمان او نمای شیک تری داده است.

این مطلب را نیز از دست ندهید: خانه ریحانا و دکوراسیون مورد علاقه او

عرشه یک کشتی در خانه،یادگار تایتانیک

اگر از تمام طراحی داخلی و امکانات داخل پنت هاوس صرف نظر کنیم. از پشت بام خصوصی و عرشه ای شکل این آپارتمان نمیشود گذشت. او در این پشت بام زیبا استراحت میکند و از مناظر اطراف لذت می برد‌.

البته این روزها این بازیگر مشهور، با همسرش ادوارد بلاسمیت در عمارت تاریخی خود در خارج از شهر لندن زندگی می کند. و احتمالا به همین دلیل آپارتمان نیویورکی خود را برای فروش گذاشته است.

فرزندان کیت وینسلت

کیت وینسلت سه فرزند از سه ازدواج دارد. دختر ۲۰ ساله ای به نام میا از شوهر اولش تیم تریپلتون،دارد. پسر ۱۷ ساله اش به نام جو از ازدواج دومش با سم مندز است. و پسر ۷ ساله اش که بر نام دارد از شوهر فعلی اش یعنی ادوارد می باشد.