اگرچه شما میتوانید میز کنار تخت را با وسایل دم دستی مثل قرص، ساعت،لیوان آب و شارژر پر کنید. اما اگر آن را به شکل زیبایی دکور کنید‌‌ تاثیر به سزایی در دکوراسیون اتاق خواب خواهد داشت. در این مطلب از ایده چین با ایده های طراحان داخلی برای تزیین پاتختی اتاق آشنا می شوید.

پاتختی

این مطلب را نیز از دست ندهید: دکوراسیون مینیمال اتاق خواب برای داشتن یک اتاق شیک

تزیین پاتختی اتاق و یک پاتختی چند منظوره

شما می توانید پاتختی اتاق خواب نقلی خود را به یک میز آرایش کوچک تبدیل کنید . مثلا از یک آینه باریک و یک پارچه خز دار و یک شیشه عطر شیک نمای زیبایی داشته باشید.

وسایلی را که دوست دارید میتوانید روی میز بگذارید. لازم نیست آن ها را در کشو ها قایم کنید! داخل یک سینی طلایی، شمع مورد علاقه یک گلدان زیبا و زیور آلات زیبایتان را قرار دهید.

پاتختی

دکور پاتختی زیبا

اگر از علاقمندان سبک مینیمالیست باشید. می توانید روی میز کنار تخت را عاری از لوازم نگه دارید و فقط سه تکه سرامیک مشابه با اندازه های متفاوت را کنار هم روی میز بگذارید. و نمای آن را با یک گیاه مینیمال کامل کنید. در طراحی مینیمال شعار «هرچه کمتر، بهتر » اجرا می شود.

میز کنار تخت

برای دکور پاتختی از ضروری ترین وسایل استفاده کنید.

برای میز کنار تخت به چه چیزهایی نیاز دارید؟ البته پاسخ به این سوال، برای هر کس فرق دارد. ولی دکور پاتختی با اصلی ترین لوازم مثل یک کتاب و یک لیوان آب خیلی شیک است‌.

تزیین پاتختی اتاق به روش قرینه

برای اجرای این ایده، می توانید از تعدادی عکس و چاپ هایی در طرح های مورد علاقه خود پیدا کرده و از سه قاب عکس و بیشتر در دیوار بالای پاتختی استفاده کنید.

همچنین می توانید در زیر پاتختی یک سبد قرار دهید و کتاب،شارژر و لوسیون ها را در آن بگذارید.

پاتختی گلدان دار

تزیین پاتختی به سبک تک رنگ و یا سیاه و سفید

اکسسوری های روی میز کنار تخت باید با دکوراسیون اتاق هماهنگ باشد . و رنگ سیاه و سفید رنگی است که با هر رنگی ست می شود.

یک پاتختی چشمگیر و با عناصر پرکاربرد

استفاده از قاب عکس های زیبا و ریسه های پرنور در کنار اکسسوری های زیبا با رنگ های خاص می تواند یک پاتختی چشم گیر ایجاد کند. و همچنین می توانید از یک روبالشتی خوشرنگ در تخت خود استفاده کنید.

پاتختی کوچک

دکور با رنگ های برجسته

میز پاتختی را به شکل سرگرم کننده و غیر متداول دکور کنید.

مثلا از یک پاتختی چند ضلعی استفاده کنید . و روی آن تعدادی مجسمه کوچک و عجیب و غریب بگذارید.

پاتختی

دکور پاتختی به سبک ابتکاری

میز پاتختی را با عکس خانواده و عزیزان خود دکور کنید‌. فقط کافیست عکس خود را داخل یک قاب
هماهنگ با دکور اتاق بگذارید. و فقط به یک یا دو قاب عکس قناعت کنید. زیرا در غیر این صورت نمایی نامرتب و بهم ریخته خواهید داشت.

پاتختی

تزیین میز پاتختی و داشتن یک دفتر کار نقلی

برای اتاق خواب های کوچک این ایده کاربردی تر است . کافیست دفترچه یادداشت و لب تاپتان را برای جواب دادن به ایمیل ها و نوشتن مقاله هایتان روی میز کنار تخت بگذارید. صبح بیدار شوید. قهوه تان را بنوشید و کارتان را شروع کنید.