وسایل چوبی جلوه خاصی به فضای منزل می بخشند. و یا رستوران و کافه ­ای که میز و صندلی چوبی دارند حس و حال خوبی به ما منتقل می کند. امروزه در بازار انواع مختلفی از میز و صندلی وجود دارد. ولی میز و صندلی چوبی یک چیز دیگر است و زودتر توجه ما را به خود جلب می­ کند. چوب ها به عنوان بخشی از طبیعت در طراحی داخلی و دکوراسیون، می توانند زیبایی اتاق و یا خانه شما را با ایجاد یک حس گرم و کاملا ارگانیک چندین برابر کنند! همچنین همۀ ما می‌دانیم که استفاده از محصولات چوبی در طراحی منازل از نسل‌های بسیار پیش‌تر آغاز شده است و کیفیتی که در طول این سالیان به مصرف کننده ارائه شده است. با این مطلب از ایده چین همراه باشید.

میز و صندلی تمام چوب؛ چه مزیت­ هایی داره؟

همانطور که قبلا اشاره شد، چوب می تواند جذابیت و گرمای خاصی صرف نظر از رنگ تیره و یا روشن آن به فضای شما اضافه کند و هنگامی که توسط یک نجار ماهر نیز ساخته  می شود ، پتانسیل بی حدی  برای نوآوری در طراحی دکوراسیون داخلی برای شما به ارمغان می آورد! این میز و صندلی  مزایایی دارند که در انواع دیگر متریال وجود ندارد؛ زیبایی، کیفیت بالا، ماندگاری طولانی، رنگ شدن، ایجاد حس گرما در دکوراسیون برخی از مزایای این نوع فرنیش است.

میز وصندلی

جنس میز و صندلی تمام چوب

در ساخت انواع مبلمان تمام چوب از چوب درختان مختلفی استفاده می­ شود که هرکدام ویژگی­ های خاص خود را دارند. هنگامی که چوب ها به درستی نگه داری و معرق شوند ، به یک گزینه عالی از نظر پایداری تبدیل می شوند و همین باعث می شود که از نظر زیست محیطی، انتخابی ایده آل برای استفاده در منازل باشند. به طور کلی چوب­ هایی مانند؛ چوب گیلاس، گردو، بلوط، راش، صنوبر، کاج، بلسان، توسکا و.. در ساخت انواع وسایل تمام چوب به کار می ­روند.

میز و صندلی تمام چوبمیز و صندلی چوبی تاشو

شرایط زندگی در آپارتمان ­های کوچک امروزی، باعث شده است که افراد قبل از خرید هر نوع وسیله ­ای به ابعاد و اندازه و جاگیر بودن آن توجه زیادی داشته باشند.

میز و صندلی تمام چوب

یک عصر دلنشین با این مدل میز و صندلی

برخلاف بسیاری از مواد دیگر ، چوب ها تقریبا در تمام محیط ها ، ظاهری زیبا و لاکچری دارند . مبلمان های چوبی می توانند بخشی از هر طراحی داخلی باشند : چه مدرن و چه روستیک یا همان روستایی و دیگر وسایل نیز در نهایت ظرافت و زیبایی با آن ها ترکیب می شوند.