این روز ها کاغذ دیواری طرح آجری خیلی مد شده است. شما می توانید انواع مدل های جذاب کاغذ دیواری آجری را در این مطلب از ایده چین ببینید. و با همین چند مدل کاغذ دیواری،دیوار های خانه مثل دیوار هال و پذیرایی و دیوار های اتاق خواب را تزیین کنید. این کاغذ دیواری ها بسیار مدرن و جوان پسند هستند و برای دکوراسیون مدرن خانه می توانند مورد استفاده قرار گیرند. با ما همراه باشید.

کاغذ دیواری آجری

انواع کاغذ دیواری طرح آجری از لحاظ طرح و رنگ

از ساده ترین متریال ها برای تزیین دیوار های خانه و محل کار کاغذ دیواری است‌. برای نصب کاغذ دیواری آجری نیازی به نصاب نیست‌. خودتان با کمی دقت و خرج سلیقه می توانید آن ها را نصب کنید. از آنجایی که این نوع کاغذ دیواری ها طرح و رنگ های بسیار متنوعی دارند. میتوانند برای هر فضای دلخواه در خانه استفاده شوند.

کاغذ دیواری آجری

کاغذ دیواری آجری

کاغذ دیواری طرح آجر سنتی

شاید ابتدا در این تصاویر این طور به نظر برسد که صاحب خانه برای تزیین دیوار خانه اش، می رود و آجر های قدیمی را پیدا می کند!!! اما سخت در اشتباهید!

انواع کاغذ دیواری  آجری کهنه را می توانید در بازار پیدا کنید. این سبک کاغذ دیواری برای جاهای مختلف خانه کاربرد دارد.

کاغذ دیواری آجری

مطلب پیشنهادی: مدل پرده

کاغذ دیواری  آجری رسی رنگ

این رنگ حال و هوای سنتی و همچنین رستیک به خانه شما می دهد . می توانید با استفاده از این کاغذ دیواری از وسایل مدرن و چوبی استفاده کنید. و یا حتی میزهای چوبی با تزیین رزین هم می توانند مناسب باشند. حتی میتوانید سبک رستیک و شهری را با هم درآویزید و یک تلفیق منحصر به فرد ایجاد کنید.

کاغذ دیواری آجری

مطلب پیشنهادی ایده چین به شما: ایده هایی برای بازسازی آشپزخانه

کاغذ دیواری آجری سفید

این سبک بیشتر به سبک های مدرن شباهت دارد و برای خانه هایی با دکوراسیون مدرن بسیار مناسب است . شما میتوانید از آن برای آشپزخانه و هال استفاده کنید. برای دیوار بالای شومینه هم انتخاب بسیار مناسبی است.

کاغذ دیواری آجری

در این مطلب عکس هایی از انواع مدل های کاغذ دیواری با طرح آجری را برای شما آماده کرده ایم. شما میتوانید با جستجوی بیشتر در بازار مدل مناسب خودتان را بیابید.