امروزه نشستن زیاد در پشت میز کار و مشکلاتی که از نظر جسمی برای کارمندان به همراه دارد. تبدیل به یک معضل بزرگ شده است. که با استفاده از مبلمان طبی اداری  می‌توانید به راحتی  این مشکل را حل کنید. و با کمک آن سلامت پرسنل مجموعه خود را ارتقا دهید. به همین دلیل امروز ایده چین تصمیم دارد. با معرفی بهترین مبلمان اداری و انواع صندلی و مبل طبی راه کارهای خوبی را برای داشتن یک دکوراسیون مناسب و لوکس ارائه دهد که به سلامت افراد نیز کمک نیز می‌کند. پس با ما همراه باشید.

صندلی اداری لوکس

میز و مبلمان طبی اداری  نقطه تمرکز سلامتی

 

تنها لوکس بودن مبلمان کافی نیست. و برای حفظ سلامت افراد داشتن یکسری مشخصات در مبل‌های اداری کاملا الزامی است، مخصوصا در یک دهه اخیر شرکت‌ها نسبتا به وضعیت سازگار بودن ساختار مبلمان با سلامت پرسنل خود توجه ویژه‌تری پیدا کرده اند.

مبل اداری

به همین دلیل صندلی‌های ارگونومیک، معروف به صندلی طبی اداری طرفداران زیادی  را در دنیا پیدا کرده‌اند. و یکی از وسایل مهم و ضروری در طراحی و دکوراسیون هر شرکتی به شمار می روند. معمولا مدیران قبل از تهیه هر چیزی به فکر خرید صندلی و مبلمان اداری به سر می‌برند؛ چرا که به خاطر حضور طولانی مدت در محیط کار و به پا داشتن کفش افراد را به شدت خسته می‌نماید.

صندلی اداری طبی

حال اگر وضعیت بدنی آنها بر روی صندلی در یک وضعیت استاندارد  و مناسبی قرار نداشته باشد، در طی چند سال شاهد بروز انواع بیماری‌های مفصلی در کارمندان خواهیم بود. علاوه بر آن این موضوع باعث می‌شود تا افراد در محیط کار بیشتر دچار احساس خستگی و ناتوانی شوند و این مساله بر روی میزان بازدهی آنها تاثیرگذار است ؛  در حالی که در زمان استفاده از مبلمان طبی اداری  این مشکل به ندرت دیده می‌شود. در نتیجه برای افزایش راندمان و فراهم کردن یک شرایط ایده‌آل و مناسب برای بالا بردن بهره‌وری پرسنل تهیه مبل اداری طبی دیگر هزینه نیست یک سرمایه گذاری بلند مدت و  بزرگ برای نگهداری از منابع انسانی یک مجموعه است.

مبل اداری

صندلی طبی یا صندلی ارگونومیک:

 

برای پیشگیری از آسیب های جسمانی،

صندلی‌های طبی یا صندلی ارگونومیک در حقیقت مخصوص شرکت‌ها و فضاهای کاری طراحی شده‌اند تا آرامش را برای کارمندان فراهم کنند تا کمتر درگیر خستگی‌های ناشی از نشستن زیاد و طولانی شوند. حواس‌تان باشد که هر صندلی طبی‌ای صندلی طبی نیست.

 

بنابراین باید در زمان خرید مبلمان اداری حواس‌تان جمع باشد و شخصی که مامور خرید است با کسب اطلاعات و بررسی تمامی ویژگی‌هایی که یک صندلی ارگونومیک دارد، اقدام به تهیه مبل و صندلی اداری نماید. البته جدا از اینکه این مدل مبلمان براساس اصول پزشکی و آخرین استانداردهای دنیا طراحی و تولید شده‌اند ظاهری بسیار زیبا و شیکی دارند و جز مبلمان طبی اداری لوکس به شمار می‌روند .

طبی اداری

یادتان باشد که خرید مبلمان طبی اداری لوکس هر چقدر هم که گران باشد یک سرمایه گذاری به شمار می‌رود. چرا که از آسیب‌های احتمالی که قرار است به جسم افراد وارد شود و هزینه‌هایی که باید برای درمان فرد داشته باشید . پیشگیری می‌کند. پرداخت بها سلامتی به مراتب بهتر از پرداخت هزینه‌های درمانی است، و با این روش بر روی سلامتی خود سرمایه گذاری می‌ نمایید. و هم اینکه از سلامت منابع انسانی خود مطمئن خواهید بود. و همچنین اینکه تاثیر مثبتی بر روی طراحی دکوراسیون شرکت خود می‌گذارید و با یک انتخاب مزایای زیادی نصیب خود می‌کنید. که در آینده باعث احساس رضایت شما از شرایط کاری‌تان خواهد بود.

چند عامل اثر گذار در مبلمان طبی اداری لوکس

در زمان خرید مبلمان طبی اداری به این 6 نکته توجه داشته باشید که شامل موارد ذیل است:

 

  • ارتفاع صندلی اداری طبی
  • بخش یا قسمت نشیمنگاه صندلی
  • روکش صندلی و فرم و حالت آن
  • بخش یا قسمت تکیه گاه صندلی طبی
  • دسته‌های صندلی طبی
  • پایه‌های صندلی طبی