در این مقاله از ایده چین می‌خواهیم با انواع روشویی های  جدید و شیک آشنا شویم. امروزه روشویی مدرن و شیک این امکان را برای شما فراهم کرده است تا دکوراسیون بی‌نظیری را برای سرویس بهداشتی خود به ارمغان بیاورید. روشویی علاوه بر اینکه جنبه تزئینی دارد ازنظر کاربردی هم بسیار کارآمد است و معمولاً در کنار توالت قرار می‌گیرد. روشویی‌ها ازنظر طرح، رنگ، مدل و برند تنوع متعددی دارند. ازاین‌رو ممکن است قبل از خرید روشویی جدید برای منزلتان با سؤالات بسیاری مواجه شوید. یکی از مواردی که قبل از خرید روشویی مدرن برای منزل خود باید در نظر داشته باشید توجه به این مسئله است که برای دکوراسیون سرویس بهداشتی خود چقدر فضا  لازم دارید؟ برای مثال اگر یک سرویس بهداشتی کوچک دارید روشویی جدید که به‌صورت دیواری باشد برای سرویس بهداشتی شما مناسب تر است. البته این نکته را مدنظر داشته باشید که هرکدام از انواع روشویی جدید ویژگی‌های منحصربه‌فرد خودشان را دارند. برای اینکه با ایده‌های متنوع روشویی مدرن و شیک آشنا شوید پیشنهاد می‌کنم تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید

انواع روشویی

روشویی‌های جدید چه خصوصیاتی دارد؟

 

یکی از پارامترهای مهم در هر سرویس بهداشتی روشویی است. غالباً یکی از اولین چیزهایی که هنگام ورود به سرویس بهداشتی یا حمام توجه ما را به خود جلب می‌کند روشویی می باشد. ایده‌های مختلفی برای داشتن یک روشویی مدرن وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند تا رنگ و دکوراسیون فوق‌العاده‌ای به سرویس بهداشتی یا حمام خود ببخشید. امروزه روشویی‌های مدرن و شیک در انواع مدل‌های خاص طراحی می‌شوند که با توجه به فضای خود می توانید بهترین ها را انتخاب کنید.

انواع روشویی

یکی از خصوصیت های  انواع روشویی مدرن این است که فضای کمی را اشغال می کنند. روشویی کابینتی دیواری برای سرویس بهداشتی های کوچک گزینه ای عالی محسوب می شود زیرا با وجود فضای کمی که اشغال می کند به دلیل طراحی مدرن و شیک می تواند به نقطه کانونی حمام شما تبدیل شود. استفاده از این مدل روشویی مدرن جلوه زیباتری به سرویس خانه شما می دهد، البته از آنجاکه روشویی ارتباط مستقیم با آب دارد بهتر است روشویی انتخابی شما از جنس پی وی سی ضد آب باشد.

انواع روشویی

انواع مدل روشویی جدید

روشویی جدید با لبه برجسته

این مدل روشویی جدید مستقیماً در زیر جاهای خالی تعبیه‌شده قرار می‌گیرند و توسط گیره‌هایی که کاسه را در جای خود نگه‌داشته‌اند پشتیبانی و محکم می‌شوند. این بدان معنی است که لبه داخلی سوراخ برش در معرض دید قرار دارد و سینک روشویی زیر پیشخوان با میزهای ساخته‌شده از مواد سنگی و سطح جامد هستند. این نوع روشویی مدرن دارای نصب آسان است.

انواع روشویی

روشویی جدید دیواری

روشویی های جدید دیواری، هیچ‌گونه تکیه‌گاه کابینتی در اطراف خود ندارند. آن‌ها به دیوار پیچ می‌شوند و مستقیماً به منبع آب متصل می‌شوند. این روشویی مدرن را می‌توان در چیدمان دیوارهای مسطح یافت همچنین این روشویی جدید مناسب برای سرویس بهداشتی‌هایی است که از فضای کمی برخوردار هستند.

 

روشویی مدرن کاسه‌ای

روشویی‌های دارای پیشخوان شامل ارتفاع کم و کاسه‌های کم‌عمقی هستند. بعضی کاملاً روی سطح پیشخوان نشسته‌اند و بعضی کاسه‌هایی دارند که کمی زیر سطح پیشخوان امتداد دارند.

انواع روشویی

روشویی جدید یکپارچه

در این مدل روشویی پیشخوان با روشویی ادغام‌شده و دارای جنس، رنگ یکپارچه‌ای است. این مدل روشویی جدید از فضای بیشتری برخوردار هستید. اگر شما یک حمام بزرگ یا حمامی به سبک حمام مستر دارید استفاده از این نوع روشویی جدید ‌یک پیشنهاد عالی است.

انواع روشویی

جنس روشویی جدید

علاوه بر شکل موادی که در ساخت روشویی استفاده می‌شود می‌تواند در زیبایی و شیک به نظر رسیدن روشویی بسیار مؤثر باشد. استفاده از مواد سرامیک‌های سنتی در ساخت روشویی مانند ظروف چینی، ظروف شیشه‌ای و شومینه‌ای، گزینه‌های کلاسیک هستند. آن‌ها با ظاهر قابل‌توجه شیشه، سنگ طبیعی و فلزات مانند چدن، فولاد ضدزنگ، مس، نیکل و برنج رقابت می‌کنند.

انواع روشویی