سوالات متداول

خیر ، ایده چین مرجعی برای رساندن پیام فروشندگان و‌اهل فن در حوزه معماری، دکوراسیون و مبلمان به شما و پلی ارتباطی برای ارتباط راحت شما با فروشندگان و اهل فن است و البته مرجعی کامل برای گرفتن ایده های به روز و نمایش پروژه های انجام‌ شده توسط اهل فن

برای تغییهر کسب و‌کاری در ایده چین پروفایل دارند که به جز شماره و ‌آدرس فرم تماس برای ارتباط شما درنظر گرفته شده تا در هر ساعت از شبانه روز از طریق این فرم با صاحبین کسب و‌کار در اراباط باشید
به محض پر کردن فرم تماس پیام شما برای کسب و کار مورد نظر ایمیل و در ساعت اداری برای ایشان اس ام اس میگردد.ر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مطالبی که شما در سایت مشاهده میکنید توسط تیم تحریریه ایده چین، نویسندگانی که به صورت آزاد با ما کار می کنند و همچنین صاحبین مشاغل و اهل فن مرتبط با معماری، دکوراسیون مبلمان نوشته می شوند. ما در ایده چین نمونه کار عکاسان حرفه ای که به صورت آزاد برای ما ارسال نمایند، پروژه های مختلفی که توسط شرکتهای مختلف معماری و دکوراسیون انجام گرفته و مطالب و عکسهای مربوط به آن را برای ما ارسال میکنند و‌ همچنین‌ اخبار به روز این حوزه را برای شما به اشتراک میگذاریم.

اگر شما هم بخواهید‌ از نویسندگان هفتگی ما باشید به آدرس idehchin@gmail.com ایمیل بزنید، رزومه و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید و در انتظار تماس از طرف سایت باشید. 

اگر میخواهید خانه یا محل کارتان را در ایده چین به نمایش بگذارید از آنجایی که تیم ایده چین تمایل دارد تا خاص ترین و جالب توجه ترین فضاهای ایران را به اشتراک بگذارد لطفا عکس ها را به آدرس ایمیل سایت ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم.

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.