امروزه در تمام فضاها و مکان‌های مختلف می‌توان از لوستر استفاده کرد. با توجه به تنوع بالایی که لوسترها از لحاظ طرح، سایز و جنس دارند به راحتی می‌توان متناسب با فضا و دکوراسیون داخلی منزل هر لوستری که بخواهیم را انتخاب کنیم. امروزه لوسترهای چوبی با توجه به زیبایی که دارند و تنوع بسیار بالای آن‌ها بسیار مورد توجه قرار گرفته و پر طرفدار هستند. لوسترهای چوبی علاوه لوسترهای چوبی با توجه به زیبایی که دارند و تنوع بسیار بالای آن‌ها بسیار مورد توجه قرار گرفته و پر طرفدار هستند. لوسترهای چوبی علاوه زیبایی از قیمت مناسبی هم نسبت به سایر محصولات برخوردار هستند.

لوستر چوبی2

چگونه جنس لوستر چوبی را تشخیص دهیم؟

برای اینکه بتوانید جنس چوب لوستر را تشخیص دهید در مرحله اول به بدنه آن دقت کنید. اگر بدنه لوستر به صورت یک دست و بدون رگه‌های چوب رنگ شده باشد به احتمال زیاد جنس چوب لوستر از خواهد بود. این امر به این دلیل است که هیچ شرکت تولید لوستر چوبی، رگه‌های زیبای چوب را زیر رنگ‌های مصنوعی پنهان نمی‌کند و برای تیره شدن و زیباتر شدن محصول از رنگ روغن مخصوص برای بدنه استفاده می‌کنند.

لوستر چوبی3

این مطلب را نیز از دست ندهید:نگهداری از پوتوس گیاهی زیبا با پرورش آسان در خانه شما!!!

دکوراسیون منزل با لوسترهای چوبی لوسترها به‌عنوان وسایل مورد استفاده در نورپردازی و اهداف تزئینی برای محیط کار، کافه، رستوران و دکوراسیون منزل استفاده می‌شود. لوسترهای چوبی از جمله لوازم تزئینی پیشنهادی برای شیک‌ترین دکوراسیون های منزل هستند.روشنایی منزل و لوستر شما مسئله‌ای بسیار مهم است. مهم نیست که وسایل شما چقدر زیبا باشد، اگر لوستر زیبایی ندارید، یک‌طرف دکوراسیون منزل شما از بین رفته است.

لوستر چوبی4

نکات مورد توجه

در اینجا نکاتی وجود دارد که ما می‌خواهیم با شما در میان بگذاریم: لوسترهای چوبی که کاملاً با مبلمان سفید، بژ و کرم سازگار هستند. اگر درصدد ایجاد دکوراسیون زیبا در خانه خود هستید، به نظر می‌رسد لوسترهای چوبی بهترین انتخاب هستند.
با توجه به اینکه در دکوراسیون داخلی اغلب اتاق‌خواب‌ها و آشپزخانه‌ها از چوب و یا طرح‌های چوبی استفاده می‌شود لوستر های چوبی می توانند به دکوراسیون این مکان ها جذابیت خاصی را ببخشند.
لوستر های چوبی برای خانه‌ها با دکوراسیون های مختلف مناسب است و این لوسترها به راحتی با دکوراسیون های مختلف هماهنگ می‌شود. توجه داشته باشید که باید لوستر های چوبی باکیفیت‌های عالی و چوب‌های مرغوب را برای منزل خود انتخاب کنید.

لوستر چوبی5

این مطلب را نیز از دست ندهید: کاناپه تخت خواب شو،یک تیر و دو نشان در فضای کوچک

لوستر چوبی مدرن

همان گونه که بیان کردیم، لوستر چوبی یکی از آن دسته لوسترهایی است که می توان از آن برای دکوراسیون مدرن و مینیمال نیز استفاده کرد. در واقع لوسترهای چوبی مدرن، می ‌توانند فضا را روشن کرده یا محیط دنجی که همیشه به دنبال آن بودید را برای شما فراهم کنند.

می ‌توانید با یک لوستر چوبی مدرن آشپزخانه، فضای آشپزخانه خود را به صورت کامل تغییر دهید. شاید یک لوستر مدرن کوچک هم برای شما مناسب باشد.  لوستر چوبی مدرن زیبایی منحصر به فردی دارد و یک انتخاب مناسب و منحصر به فرد برای خانه شما می باشد. لوستر چوبی مدرن می تواند برای محیط پذیرایی و اتاق خواب و آشپزخانه نیز به کار رود. هم چنین از آن می توان برای روشنایی بالای میز ناهار خوری های مدرن نیز بهره برد. ( به شرط آنکه متریال استفاده شده در میز ناهار خوری نیز از جنس چوب باشد! )

لوستر چوبی4

خرید لوستر دیواری

نکات خرید لوستر دیواری ، زیبا بودن دکوراسیون خانه از اهمیت بسیاری برخوردار است، به دلیل آن که شما زمان بسیاری را در خانه خود صرف می کنید و باید از محیط اطرافتان آرامش گرفته و بتوانید در خانه خود زندگی کنید. لازم به ذکر است که در این میان نورپردازی خانه از اهمیت بسیاری برخوردار است و به همین دلیل طراحان و دیزاینر های داخلی به طراحی لوستر های متفاوتی پرداخته اند که بتواند زیبایی محیط را دو چندان کند.

لوستر چوبی7

زمانی که می خواهید برای خرید لوستر اقدام کنید، باید فاکتورهایی را در نظر بگیرید. تناسب داشتن بین محیط و لوستر انتخابی توسط شما مهم ترین آیتمی است که باید به آن دقت فراوانی داشته باشید.