یکی از بزرگترین مزیت های استفاده از گل مصنوعی در خانه یا محیط اداری استفاده ی آن در مکان دلخواه است، گل مصنوعی برعکس گل های طبیعی که نیاز به مکان خاص برای دریافت نور و هوای تازه دارند می توانند طبق سلیقه ی شما هر جایی در دکوراسیون منزلتان جای بگیرند، به همین خاطر می توانند جایگزین خوبی برای گل های آپارتمانی  باشند که دائما نیازمند نور و مراقبت هستند. جالب است بدانید در گل آرایی بسیاری از مراسم ها و تشریفات برای زیباتر شدن و همچنین مقرون به صرف شدن هزینه ی گل آرایی مراسم  از تلفیق گل های بهره می برند.گل مصنوعی

پر کردن گوشه ها با کمک گلدان های گل مصنوعی

معمولاً بزرگ‌ترین و سخت‌ترین مشکل در تزیین دکوراسیون خانه، پر کردن گوشه‌های خالی دیوارها است. این گوشه‌ ها، قسمت هایی هستند که بین راهرو و در قرار می گیرند و یا کنار اتاق‌ها و پنجره‌ها، که پر کردنشان مشکل است. یک‌راه حل ساده و زیبا برای پر کردن این گوشه‌ها، استفاده از گلدان های مصنوعی با برگ‌های همیشه‌سبز است. گلدان‌هایی با گونه‌ای از برگ‌های خاص در طرح‌ها و اندازه های متنوع در بازار موجود است. با قرار دادن این گلدان‌ها در گوشه خانه، تغییر در حال و هوای خانه را به خوبی حس خواهید کرد.

گل مصنوعی صورتی

این مطلب را نیز از دست ندهید:کاربرد فنگ شویی در اتاق خواب،نیروی “چی” را به دست بگیرید

گل مصنوعی یک راهکار مناسب برای ورودی منزل شما

جایگاه جاکفشی ها معمولاً در راهرو و یا ورودی داخلی است. بسیاری برای ایجاد شادابی ورودی منزل از گلدان‌های کوچک بر روی  جاکفشی استفاده می‌کنند.
گل‌های مخملی می‌توانند همراه با رنگ تیره ی چوب تناسب زیادی ایجاد کنند.

شکوفه مصنوعی
بر روی جا کفشی‌هایی که کوچک هستند از گل‌های ساقه بلند و برا جاکفشی‌هایی که چند طبقه با ارتفاع زیاد، از گل ها با ساقه ی کوتاه که بر رو سبد و یا گلدانی چیده شده اند انتخاب کنید. گلهای آویز نیز برای جاکفشی های بلند گزینه مناسبی خواهد بود.

گل های مصنوعی برای آن دسته از افرادی که وقتی برای رسیدن به گل های واقعی ندارند و یا مکان مناسب برای پرورش گل ها را ندارند عالی است زیرا که نگهداری از گلدان مصنوعی تقریبا هیچ کاری ندارد ، به عنوان مثال تزیین گل مصنوعی در گلدان شیشه ای بلند ایده ی بسیار زیبای است مخصوصا اینکه شما می توانید در گلدان شیشه ای آب بریزید تا جلوه ی واقعی تر داشته باشد ، برای اینکه گل در گلدان شیشه ای بلند ظاهر طبیعی تری داشته باشد می توانید کمی شاخه و برگ طبیعی را تهیه کنید و در کنار آن ها بگذارید و یا تعدادی از گل برگ های آن را بکنید و داخل گلدان بگذارید و می توانید گل مصنوعی در گلدان شیشه ای بلند را به صورت تک کنار پرده و پنجره قرار دهید زیرا که ظاهر بسیار زیبایی دارند .

گل رز مصنوعی
سعی کنید از گل مصنوعی رز که امروزه در رنگ های بسیار متنوع و طبیعی وجود دارد استفاده کنید و گل مصنوعی برای گلدان طلایی روی کنسول یا میز را از گل های رز رنگی استفاده کنید تا فضای با نشاط و در عین حال شیکی را ایجاد کنید.

تزیین اپن آشپزخانه با گل های مصنوعی

اگر نمی دانید که روی کانتر آشپزخانه تان را با چه چیزی تزیین کنید ما به شما می گوییم که یک گلدان گل مصنوعی می تواند حسابی چهره آن را دگرگون کند و حتی شما را ترغیب کند تا از فضای کانتر آشپزخانه تان بیشتر استفاده کنید و همین این گلدان های روی کانتر انگیزه شما را هم برای انجام کارها در آشپز خانه بالا می برند. این گلدان ها می توانند از نوع گلدان های بلوری پایه بلندی باشند که شاخه های بلند تر از خودشان را درون خود نگه می دارند. برای این که گلدان های بلوری تان بیشتر با دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان جور در بیاید به جای خاک مصنوعی از میوه هایی مانند سیب یا لیمو برای نگه داری شاخه ها درون گل دان استفاده کنید.

گل مصنوعی