به‌کار بردن رنگ طلایی در دکوراسیون خانه خیلی باز است، از وسایل بزرگ و اصلی، تا اکسسوری های منزل می‌تواند طلایی انتخاب شود. این رنگ حس روی مد بودن را می‌تواند القا کند در حالی که بسیار هم کلاسیک است.

اما ممکن است دلتان نخواهد طلایی همان رنگی باشد که بیشتر از همه در خانه به چشم می‌خورد. حق هم دارید، چراکه زیادی‌اش حس زرق‌وبرق ناخوشایند و بی‌ سلیقگی القا می‌کند. این رنگ توجه را به خودش جلب می‌کند و زیاده‌روی در آن حس چندان خوبی ندارد. درعوض، با اضافه کردن ماهرانه آن یا خرید اکسسوری طلایی رنگ، استایل شیکی می‌سازید.

اکسسوری خانه

این مطلب را نیز از دست ندهید: تزیینات دیواری

اکسسوری های منزل

استفاده از ظروف تزیینی برنجی، مسی و نقره ای چه برای تزیین دکور خانه و چه برای مصارف خانگی از قدیم تا به حال یکی از علاقمندیهای هست که کمتر کسی پیدا میشه ازش استقبال نکنه. گلدان، میز کنسول و آینه، شمعدان و استفاده از مبلمانی با اکسسوریهای فلزی به جذابیت دکوراسیون خانه خیلی کمک میکنه.

اکسسوری

تناسب رنگ هارا رعایت کنید

برای چیدمان درست سعی کنید در به کار گیری اکسسوری ها و تناسب رنگ آن ها با یکدیگر دقت نمایید و هماهنگی را برای زیبایی بیشتر در نظر بگیرید رنگ گلدان ها و گل ها با رنگ دیوارها یا کوسن ها و یا کتاب های به کار رفته می تواند همخوانی بی نظیری ایجاد کند و در کل، فضایی گرم و دلنشین را پدید آورد. از زمینه تک رنگ  نیز می توانید استفاده کنید تک رنگ بودن در دکور میز، هم حس پاکیزگی را القا می‌کند و هم فضا را مدرن تر نگه می‌ دارد.

مکان مناسب اکسسوری ها برای جذابیت در دکوراسیون
اکسسوری ها در موقعیت مناسب، دکوراسیون داخلی را از حالت یکنواختی خارج کرده و به آن روح و هویت می بخشند. بدون این وسایل دکوراتیو، فضا های داخلی صرفا جنبه و کاربری عادی دارند و افراد از حضور در آن لذتی نمی برند و فضا جذابیتی برای آن ها ندارد. اکسسوری های دکوراسیون داخلی می توانند به راحتی تم یک فضا را تغییر دهند و برای مثال از یک اتاق معمولی با کاربرد روزانه، آن را به فضایی متناسب با فصل، شخصیت فرد، کاربرد موقتی و موارد دیگر تبدیل کنند. این کار کمترین هزینه را به نسبت تغییر کامل دکوراسیون به همراه دارد.

اکسسوری منزل

علاوه بر موارد ذکر شده، اکسسوری ها در کنار جنبه زیبایی و هدایت بصری، می توانند مزایای دیگری داشته و کاربردی نیز باشند. برای مثال گلدان های گیاه هان مختلف، علاوه بر زیبایی دهی به تغییر روحیه و تصفیه هوا کمک می کنند. این ویژگی در کنار امکان استفاده از آن ها در هر فضایی، به زیبا تر شدن هرچه بیشتر دکوراسیون های فضا های داخلی کمک زیادی می کند.

شمع از اکسسوری های منزل رویایی

وجود شمع در دکوراسیون نشیمن ضروری است, بهترین ایده برای تزیین اتاق نشیمن شمع است که فضا را رمانتیک و رویایی میکند. میتوانید از شمع های زیبا روی میز جلو مبلی استفاده کنید و فضایی آرامش بخش ایجاد کنید.

 

انواع میز

انواع میز در مدل‌های مختلف جزء لوازم تزئینی برای دکوراسیون داخلی منزل محسوب می‌شوند. دنیای طراحی و تولید میز برای دکوراسیون، خلاقانه و متفاوت است. شما انواع مدل میز را می‌توانید در بازار پیدا کنید که برای قسمت‌های مختلف خانه قابل استفاده هستند. از میز قهوه خوری گرفته تا میز ناهار خوری، میزهای کوچک برای پذیرایی از مهمانان، میزهایی که سه پایه یا چهارپایه هستند و میزهایی که از چوب فلز یا مصالح دیگر ساخته شده‌اند، همگی جزء همین محصولات دسته‌بندی می‌شوند.

اکسسوری

آینه ها

آینه‌ها به عنوان اکسسوری منزل، عناصری تاثیرگذار و شیک در دکوراسیون خانه هستند. وجود یک آینه خانه را بزرگ‌تر و پرنورتر نشان می‌دهد. استفاده از آینه در فضاهای کوچک یا خانه‌ هایی با متراژ کم، یک ترفند هوشمندانه برای بزرگ‌تر نشان دادن خانه است. استفاده از آینه و کنسول زیبایی خاصی به محیط شما خواهد داد.