در این مقاله قصد داریم  مبل ترند و به روز را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دهیم :

 امروزه مبلمان به عنوان بخش اصلی دفقر اتاق های نشیمن و پذیرایی منازل به شمار می آید به گونه ای که نقطه کانونی دکوراسیون را به خود اختصاص می دهند .

قطعا شما خواننده عزیز می دانید که انتخاب مبلمان در بین طرح و سبک های مختلفی که دارد کاری دشوار است و به مهارت بالای نیازمند است . در حقیقت انتخاب جنس و سبک مبلمان برای منزل به تجربه و دانش کافی در این زمینه محتاج است. در این مقاله انواع مبل جدید  را به شما خواننده عزیز معرفی می کنیم تا بتوانید مبلمانی را که مدنظرتان است را از طریق مطالب این مقاله پیدا نموده و به راحتی خریداری کنید پس با ما همراه باشید

مبل ترند سال

انواع مدل مبل ترند  کدامند؟

 

مدل مبلمان   در طرح های گوناگونی از جمله مبل راحتی – مبل سلطنتی – مبل منچستر و انواع مبل کلاسیک طراحی و به بازار عرضه شده است . انتخاب هر کدام از این نوع مبل ها به سلیقه و نوع دکوراسیون منزلتان ارتباط دارد . در ادامه مقاله انواع مبل جدید  که ذکر شده را جداگانه به صورت مختصر مورد بررسی قرار دهیم.

 مدل مبل جدید راحتی و سلطنتی 

 

 یکی از انواع مدل مبل هایی که بسیار مورد پسند خانواده های ایرانی بوده و در بین آنان محبوب می باشد مدل مبل راحتی می باشد ، در دنیای امروزی مبلمان از وسایل ضروری و مورد نیاز اکثریت منازل محسوب می شود و معمولا افراد مدت زمان زیادی از وقت خود را برای انجام فعالیت های روزمره بر روی مبلمان می گذرانند لذا بر این اساس معمولا فضای اتاق نشیمن بیشتر منازل دارای یک دست مبل راحتی می باشد.

مبل جدید

 مدل مبل  راحتی دارای انواع مختلفی مانند مبل راحتی طرح ال- مبل راحتی اسپرت و … می باشد که هریک ازاین مدل ها می تواند به نوبه خود برای منازلی که دارای سبک دکوراسیون داخلی مدرن می باشد می تواند انتخاب درست و درخور توجه ای باشد.

 این مطلب را نیز از دست ندهید: راهنمای خرید پاف؛ چیدمان خانه را هیجان انگیز کنید.

 علاوه بر اینکه به نوع مبلمان می بایست به رنگ آن نیز توجه کنید . اگر می خواهید مبلمانی که برای منزلتان انتخاب و خریداری می کنید در نوع خود بی نظیر و تک باشد می بایست رنگ مبل ها را با رنگ دکوراسیون منزلتان ست نمایید علاوه بر این انتخاب می توانید به گونه ای دیگر فضای دکوراسیون و مبلمان منزلتان را زیباتر کنید به این طریق که رنگ مبلمان را با رنگ فضای دکوراسیون متضاد انتخاب کنید . ولی اگر میل دارید که رنگ مبلمان با دکوراسیون ست باشد ، ست کردن رنگ مبلمان با پرده- کفپوش و فرش میتواند به نوبه خود ایده ای جالب برای انتخب رنگ مبل باشد.

مبل جدید

مبل جدید ال باکس دار :

 

در این نوع مبل ترند   باکس های کوچکی به کار رفته که پنهان بوده و در زیر مبل به کار گذا شته شده است که شما می توانید از آن برای جایگذاری وسایل اضافه استفاده نمایید .بخش انتهایی مبل که بخش کوچک مبل نیز می باشد از طریق یک باکس دارای جک از روی صندلی بلند می شود و می توان از آن برای جایگذاری وسایلتان استفاده نمایید.

مبل ال یو شکل:

 

در حقیقیت علت نامگذاری این مبل جدید طرز چیدمان آن به شکل Uانگلیسی می باشد . از ویژگی های این نوع مبل این است که علاوه بر فضای کمی که به خود اختصاص می دهد موجب می شود که نشیمن منزل شما حالتی گرم و صمیمی داشته باشد.

بهترین مکان برای چیدمان مبل های راحتی یو شکل مرکز اتاق یا نشیمن می باشد که این خود یکی از ویژگی های خاص این نوع مبل است.

مبل راحتی ال نیم دایره:

 

 همانگونه که از نام آن پیدا است به راحتی می توان تشخیص داد که شکل ظاهری این مبل چگونه است، این نوع مبل جدید 2020 در حین راحتی بیشتر حالت رسمی دارد.

 تبدیل مبل ال به تختخواب:

 

 از دیگر ویژگی های خوبی که  این مبل هادارند این است که می توانیم به صورت دو خط عمود آن ها را کنار هم چیده و آن را به تختخواب تبدیل کرد.

یکی دیگر از انواع مدل مبلمان  نوع سلطنتی و نیمه سلطنتی می باشد که در اکثریت منازل ایرانی این نوع مبل را می توان دید ، اگر دکوراسیون منزلتان کلاسیک می باشد برای زیباتر نمودن دکوراسیون داخلی انتخاب مبلمان مدل سلطنتی انتخاب مناسبی است.

مدل مبل سلطنتی  در طرح ها و رنگ های گوناگونی پایه ریزی شده است شما می توانید طرح و رنگ این مدل مبل را مطابق با رنگ و نوع دکوراسیون داخلی منزلتان انتخاب نمایید.

مبل جدید

مدل مبل چستر 

 

 یکی دیگر از انواع مدل مبل جدید  مبل چستر است که امروزه بسیار مورد توجه اکثریت افراد می باشد و در طراحی ان نوع از مبل  از لمسه های زیادی استفاده می کنند که لمسه ها در قسمت پشتی و کف مبل وصل می کنند.